Jump to content

Photo

Character titule

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 kreator_

kreator_

KGB Chief Warrant Officer

• KGB Veterans
  • 3,435 posts
  • LocationBeograd

Posted 02 December 2010 - 01:38 PM

Koje sve titule imate, ili ste imali na sadasnjim ili bivsim herojima?

Na trenutnom mainu imam titule:
-Champion of the Frozen Wastes
-of the Nightfall
-Twilight Vanquisher
-the Patient
-i danas brand new uzeta titula "Ambassador of the Horde" (exalted reputacije sa Orgrimmar, Thunder Bluff, Undercity, Silvermoon i Darkspear Trolls)

Posted Image

Sto se ranijih titula tice, Champion of the Naaru u TBC-u, Grunt sam bio sa prvim herojem ikada s kojim sam stigao do 60. lvla (warrior), Sergeant Major sa ally herojem (takodjer warrior).
  • 0
Steam: kgb.kreator
Posted Image

reinstalirao kantere

#2 drg

drg

KGB Corporal

• Members
  • 227 posts
  • LocationKikinda

Posted 02 December 2010 - 01:46 PM

Jenkins za sada :)
  • 0

#3 kreator_

kreator_

• KGB Veterans
  • 3,435 posts
  • LocationBeograd

Posted 02 December 2010 - 02:08 PM

A da, i Jenkins sam imao sa bivsim mainom, mada dobro, to je bilo cisto "ajde da mi nesto stoji uz ime" posto je prelak achiev :)
  • 0
Posted Image

reinstalirao kantere

#4 drg

drg

KGB Corporal

• Members
  • 227 posts
  • LocationKikinda

Posted 02 December 2010 - 02:51 PM

Pa da..Zato sam ga i ja odradio :)
  • 0

#5 drg

drg

KGB Corporal

• Members
  • 227 posts
  • LocationKikinda

Posted 02 December 2010 - 04:14 PM

Evo sad dobih titulu "the Patient" :)))
  • 0

#6 reiser

reiser

KGB Staff Sergeant

• Members
  • 599 posts
  • LocationBeograd

Posted 04 December 2010 - 02:39 AM

Dok sam igrao (prodao acc sredinom Ulduara):

Posted Image

Edited by reiser, 04 December 2010 - 02:39 AM.

• 0

#7 drg

drg

KGB Corporal

• Members
  • 227 posts
  • LocationKikinda

Posted 04 December 2010 - 06:14 PM

Reiser-u ti si bas peglao wow :D...Svaka cast za ovoliko titula :)

Edited by drg, 04 December 2010 - 06:15 PM.

• 0

#8 kreator_

kreator_

• KGB Veterans
  • 3,435 posts
  • LocationBeograd

Posted 04 December 2010 - 06:53 PM

Reiser je imao mnogo jakog huntera u TBCu, a u WotLKu je cini mi se imao achievment za prvog dwarfa / huntera na serveru koji je stigao do 80. lvla.
  • 0
Posted Image

reinstalirao kantere

#9 drg

drg

KGB Corporal

• Members
  • 227 posts
  • LocationKikinda

Posted 04 December 2010 - 07:22 PM

Da,stavio je screenshot :)
  • 0

#10 reiser

reiser

KGB Staff Sergeant

• Members
  • 599 posts
  • LocationBeograd

Posted 10 December 2010 - 11:48 PM

Reiser je imao mnogo jakog huntera u TBCu, a u WotLKu je cini mi se imao achievment za prvog dwarfa / huntera na serveru koji je stigao do 80. lvla.

Ne toliko jakog u TBC-u koliko u WOTLK-u :P

Transferovao sam se iz semi-casual guild u hardcore raiding guild nekoliko dana posle izlaska WOTLK-a i mog server first lvl 80 dwarfa i onda je krenulo hardcore nolajfovanje i raidovanje :) Kada sam ga prodao sredinom Ulduara, verujem najjaci hunter u Srbiji i 500 i neki na svetu, gledajuci achievement poene. :) Bio u world ~100th guildu, Epiphany @ Twilights Hammer. Falila mi je jos Gladiator titula koju sam propustio za nekih 6 poena (mislim da je bio 2439 presek ratinga za 0.1% onih koji dobijaju, mi imali 2433 :(). Onda sam prodao huntera nekom klincu, bio preprodavan jos par puta posle toga, i totalno je propao character naravno + su mu promenili rasu iz male dwarfa u male blood elfa :(
I nekoliko meseci posle prodaje accounta vidim da se i ceo guild raspao nazalost, vecina core igraca presla u Memento Mori.

Ovde imate i neke movie koje sam pravio dok sam bio u Epiphany-u, koga zanima neka baci pogled: http://www.warcraftm...pv.php?l=reiser
Recimo, world ~80th i server first kill Yogg-Sarona prve nedelje Ulduara, posle 7-10h raidovanja svakog dana u proseku, bez znanja taktika na bossovima, jer ih jos niko nije napisao, vec cisti trial & error :) Secam se da je Thorim heroic bio pain in the ass dok smo izvalili kako sta funkcionise i kako da rasporedimo dps po tunelima :)

To je ujedno i bio najlepsi deo mog igranja WOW-a, u Epiphany-u, jer nista ne moze da zameni osecaj kada te whisperuje 50 ljudi odjednom jer si uzeo server first level 80 dwarf, kada dobijes neki achievement za koga si izgubio sate i sate (Salty npr.), napravis server first kill nekog bossa itd itd :) Sada mi sve ovo zvuci smesno i ne bih se nikada vracao na taj hardcore rezim igranja, ali ne zalim sto sam nolajfovao 2-3 godine uz wow, jer sam stvarno uzivao igrajuci ga :)

Edited by reiser, 11 December 2010 - 03:52 AM.

• 0