Jump to content

Photo

spG Winter League

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 taerorr

taerorr

KGB Soldier

• Members
  • 38 posts

Posted 16 December 2010 - 06:51 PM

spG klan je odlucio da organizuje drugu ligu u svom postojanju. Prijave traju sve dok se ne prijave 64 ekipe i nakon toga zatvaramo prijave.
Pravila i Sistem Takmicenja:
Pravila su sledeca:
~ Nema kasnjenja, sve ekipe su duzne da se pojave 10 minuta pred pocetak meca. Ekipa koja se u predvidjenom terminu ne pojavi na serveru gubi 16 - 0 !!!

~ Ako u toku mecha nekom igracu pukne net, zablokira racunar...stavlja se pauza, a igrac ili zamena imaju 5 min rok da udju na server i dalje se nastavlja normalno. Ako igrac ne ulazi na server, admin koji kontrolise mech skida pauzu i ekipa nastavlja mec sa 4 (ili manje) igraca.

~ Ako u toku mecha zapazite bilo kakvu nepravilnost, nemojte gubiti vreme da isterujete pravdu (da psujete i slicno) vec zavrsite mech a posle cete moci da odgledate demo i ako budete sigurni da je bilo neke nepravilnosti da se zalite na forumu. Takodje mozete adminu da prosledite primedbu (say_team: @text). Vredjanje i slicni ispadi na SAY: nece se tolerisati.

~ Zabranjeno je koristiti say za prebacivanja ili provokacije, samo Team Leader sme koristiti Say, za svu komunikaciju sa saigracima koristite say_team ili Team Speak. Nepostovanje dovodi do opomena, svaka ekipa moze dobiti 3 opomene tokom mecha, nakon 4-te admin sme prekinuti mech i ekipa gubi 16-0.

~ Obavezna je igra na 32 bita. Ukoliko ekipa koja je pobedila nema neki SS ili se pokaze da su igrali na 16 bita, a protivnicka ekipa se zali, onda se taj mech ponavlja.
Sledeci isti prekrsaj ekipa gubi mech DW !

~ Kada dodje vreme vaseg mecha, pre nego sto udjete na server stavite odmah svoj tag+nick da bi mech sto pre krenuo. SVAKO KO NEMA TAG BICE KIKOVAN !

~ Dozvoljeno je da igraju samo prijavljeni igraci.
~ Nema odlaganja meceva tokom grupnog sistema takmicenja.
~ Silent Run je zabranjen.
~ SIG SG 550 (rafalni snajper) je zabranjen
~ Tactial Shield je zabranjen

~ Zabranjeno je koriscenje boosta za "probijanje textura" (npr. boost na nuke da bi se saigrac izbacio na krov one limene konstruckcije, inferno terasa na velikom sajtu ... itd) U slucaju povrede ovog pravila sledi opomena pa 16:0 za protivnicku ekipu. AKo se povreda pravila uoci tek posle mecha- mech se ponavlja, i sledeci prekrsaj znaci 16:0 za protivnicku ekipu

~ Zabranjeno je koriscenje flash bug-ova. Ukoliko se utvrdi da je igrac pobednickog tima iskoristio flash bug namerno, mec ce se ponoviti. Sledeci isti prekrsaj ekipa gubi mec DW !

~ Zabranjeno je koristiti bilo kakav cheat - igrac koji bude uhvacen sa cheatom obezbedice svom timu preliminarni zavrsetak takmicenja(citaj: tim ce biti diskvalifikovan) i svi naredni mecevi tima(ako postoje) ce biti oznaceni kao pobeda od 16-0 za protivnika

~ Silent C4 je zabranjen. Ukoliko se utvrdi da je igrac pobednickog tima iskoristio ovaj bug namerno, mec ce se ponoviti. Sledeci isti prekrsaj ekipa gubi mec DW !

~ Shto se screenshotova konkretno tiche, pre svakog mecha ce se startovati smoke runda i bicete duzhni da uzmete SS na spawnu, drzheci TAB, kao i da ih okacite u posebnoj temi na forumu.

~ Ako neka ekipa zatrazi demo imate 24 sata da okacite inace sledi DW.HLTV ce biti posle grupne faze i tada nece biti obavezno da se da demo samo ako sudija to insistira.

~Prijave traju sve dok se ne prijave 64 ekipe i nakon toga zatvaramo prijave.

~Nakon toga ide KNOCK OUT #1 gde ce se parovi odrediti zdrebom.

~Posle KO #1 ide KO #2 gde cemo mi izabrati 16 ekipa kao nosioce a drugih 16 ce biti izazivaci i birace nekog od nosilaca da igra vs njih kako bi prosli u grupnu fazu.
NAPOMENA: Odma da kazemo da nosioci ce biti ekipe za koje mi smatramo da ce svoje meceve odigrati i da ce doci na ligu i da imaju neki kvalitet i da ne znaci da su bolji od neke ekipe koja nije izabrana kako kasnije ne bi bilo prozivanja.

~Kada se KO #2 zavrsi igraju se grupe 4 grupe po 4 ekipe.Grupe ce biti odredjene zdrebom.

~Nakon grupne faze igra se 1/4 i ukrstaju se sledece grupe:
1
A1 - C2
2
B1 - D2
3
A2 - C1
4
B2 - D1

~ Zatim sledi 1/2
G
1 - 2
H
3 -4

~I veliko finale i mec za trece mesto
FINALE : Winner G - Winner H
3. MESTO : Loser G - Loser H

www.spg-team.org
  • 0

#2 eLek1d

eLek1d

Sonic

• Members
  • 486 posts
  • LocationSrbija/Beograd

Posted 16 December 2010 - 07:05 PM

gl gl
  • 0
wonder : ahah
ao ocemo skupit
nesto
da igramo ?

shuriken <b2d >
veceras
18
mogu
sada tesko

wonderd : sto

shuriken <b2d>
mrz1 me
1gra mi se dm

wonder : sta je dm ?

shuriken <b2d> xaxaxaxaxa

#3 taerorr

taerorr

KGB Soldier

• Members
  • 38 posts

Posted 16 December 2010 - 07:24 PM

Ty :)
  • 0

#4 jank0_

jank0_

I love my baby <3

• Members
  • 651 posts
  • LocationNis

Posted 16 December 2010 - 07:31 PM

eo reklamirao sam na moj forum vasu ligu btw gl sa ligom :)
  • 0
jank0 #SigmaENT: sto lazes da si 97?
jank0 #SigmaENT: bem li te usta
knez: bole me tuki
knez: online sam 97
knez: in rela life 98

#5 taerorr

taerorr

KGB Soldier

• Members
  • 38 posts

Posted 16 December 2010 - 07:38 PM

Ty :D nadam se da ce biti dobro do kraja kao sa predhodnom ligom :)
  • 0

#6 PRESSING

PRESSING

KGB First Sergeant

• Members
  • 1,690 posts
  • LocationNis

Posted 16 December 2010 - 08:49 PM

gl :D
  • 0
CPU: Intel® Core™2 Duo CPU E4600
Graphics: NVidia GeForce 8500 GT
Memory RAM: 2gb DDR2
Mouse: Logitech mx518
Printers: EPSON P50 ,HP LaserJet 1018, HP Photosmart Pro B9180, HP Designjet 500 , HP LaserJet 5200 (A3)

#7 taerorr

taerorr

KGB Soldier

• Members
  • 38 posts

Posted 16 December 2010 - 10:08 PM

Za 2h prijavljeno 30 ekipa, jos 30 ostalo :D
  • 0

#8 HYSTERIA

HYSTERIA

LMFAO

• Members
  • 408 posts
  • LocationBeograd

Posted 17 December 2010 - 02:50 AM

gl sa ligom,prijavio sam i ja svoju ekipu

Edited by HYSTERIA, 17 December 2010 - 02:51 AM.

• 0
....

#9 taerorr

taerorr

KGB Soldier

• Members
  • 38 posts

Posted 18 December 2010 - 12:44 AM

58 prijavljenih ekipa za sada, jos 6 mesta ostala :)
  • 0

#10 taerorr

taerorr

KGB Soldier

• Members
  • 38 posts

Posted 25 December 2010 - 07:55 PM

Posle KO#1 i KO#2 izasle su grupe koje izgledaju ovako:

GRUPA A
MalaColumbia
cybersports
nebitni likovi