Jump to content

Photo

Vas profil

• Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 powaaa

powaaa

Sex-addict

• Members
  • 1,268 posts
  • LocationCuprija/BG

Posted 23 October 2012 - 03:35 PM

http://us.battle.net.../powaaarf-1229/
Hajde malo da ozivimo ovaj deo foruma, nema nas puno koji igramo, ali mozemo da delimo iskustva...\

Okacite vase profile, meni je regija americas, jer je drug igrao tamo i morao sam i ja da bismo prelazili zajedno!
  • 0
steam: powaaaRF
SAMO OŠTRO!

#2 Barumbarum

Barumbarum

Scene Informer

• Administrators
  • 4,113 posts
  • LocationBeogradski olosh!

Posted 23 October 2012 - 05:00 PM

Na zalost vecina nas je prestala da igra D3.450h gameplay-a imam za manje od mesec ipo dana igranja.I stvarno ni sad sa patchevima ne vidim svrhu igranja.Osim farmovanja itema(koje sam farmovao jelte 400h),i zaradjivanja blizzardu para.Muerte za mene,a i za vecinu ljudi.
  • 0
*primitivizam je kao nauka,znanje se stiche godinama* Posted Image

#3 powaaa

powaaa

Sex-addict

• Members
  • 1,268 posts
  • LocationCuprija/BG

Posted 23 October 2012 - 06:03 PM

Moje je misljenje da je aukcijska kuca potpuni promasaj sto se tice igrackog iskustva, D2 sam igrao kao manijak da bih imao odlicne stvari, sad ispada da ne igram Diablo nego Aukcijsku kucu, nekako su ubili car, no dobro farmovanje mi je uvek bilo zanimljivo, sada kada su dropovi cesci novim patchem imam motiva da igram i dobijam dobre stvari.
  • 0
SAMO OŠTRO!

#4 no name

no name

KGB Warrant Officer

• Members
  • 2,694 posts

Posted 23 October 2012 - 08:24 PM

Ista prica kao barum, igrao sam dosta dugo, dosao do inferna i odjednom mi se vise nije ni ulazio.. Gledajuci Diablo2 je 300x po meni bio bolji nego D3, fali mnogo toga ovog igri al za mene je totalno razocarenje. Nisam mogao vise igrati uzeo i prodao mom bratu twistedu :)
  • 0

#5 powaaa

powaaa

Sex-addict

• Members
  • 1,268 posts
  • LocationCuprija/BG

Posted 24 October 2012 - 09:40 AM

Mene najvisa nervira taj raskorak izmedju recimo 40og i 60og levela gde ja za Demon Huntera nista zivo ne mogu da kupim ili nadjem sto je mnogo dobro dok ne budem level 60, a jaka su cudovista tesko ih ubija i tesko dobijam level, da me nije ukenjalo da nadjem ovaj luk sto imam mislim da bih ga batalio skroz, vi ste prestali da igrate, ali sa novim pecem mozes da stavis monster power level i jako je zanimljivo, ali moras da imas jakog heroja i onda se opet vracamo na pricu aukcijske kuce i sve tako u krug, jako je tesko igrati je kako treba...
  • 0
SAMO OŠTRO!

#6 Barumbarum

Barumbarum

Scene Informer

• Administrators
  • 4,113 posts

Posted 24 October 2012 - 11:02 AM

Ne shvati me pogresno,ali ako ti je tesko da igrash sa DH-om,tj mucis se..onda stvarno treba da prestanes da igrash D3.sa DH-om se sve zivo jebeno pretrcava,chak i Inferno difficullty.
  • 0

#7 reiser

reiser

KGB Staff Sergeant

• Members
  • 599 posts
  • LocationBeograd

Posted 24 October 2012 - 06:01 PM

http://eu.battle.net...97/hero/8458805

Nisam ga upalio jedno mesec dana :D Evo sad cu jedan farm run da odradim.
  • 0

#8 powaaa

powaaa

Sex-addict

• Members
  • 1,268 posts
  • LocationCuprija/BG

Posted 24 October 2012 - 09:24 PM

Bilo mi je tesko dok nisam sredio skillove kako treba, sad je laganica, danas sam malo vise mozgao i gledao po netu i sad je zaista prelako, bice mi dobar lik za farmovanje pa valjda uspem i od ovog mucenog monka da napravim coveka
  • 0
SAMO OŠTRO!

#9 Barumbarum

Barumbarum

Scene Informer

• Administrators
  • 4,113 posts

Posted 25 October 2012 - 09:30 AM

Monk ce ti biti najdosadniji ja mislim.Po meni najelegantniji lik i najlepse animacije ima za spell-ove.Ali ako ides na to da ti Monk bude DPS,odmah da ti kazem da si bash daleko od toga.Monk je tenk i to je to.Skidaces im minimalni HP,i tucices elite/champ pakove malo duze.Ali njegov defence je predobar.Postoji opcija da bude DPS,ali to je samo kad obrnes na inferno sa njim,i kad ti je bash dosadno,i skupljash opremu koja treba da bude prebolesna da bi Monk bio dps.

Savet je da sto manje opreme kupujes na AH.Jel ces i onako farmati farmati i farmati.Skupi 20,50,100mil pa onda kupuj opremu.
  • 0

#10 powaaa

powaaa

Sex-addict

• Members
  • 1,268 posts
  • LocationCuprija/BG

Posted 25 October 2012 - 06:45 PM

^dobar savet, vidis kad sam krenuo da igram pre oko mesec dana bilo mi je zanimljivo, ali te AH vuce da stalno kupujes debilne stvari i bacam pare, tako da sam se konstantno vrteo oko 1mil, sad kada mi je monk lvl 8 paragon i treba da ulozim u njega ja nemam nista, onda sam promozgao po netu i video da DH moze ubedljivo najlakse da prelazi i da smesne pare moze da ima brutalan DPS, zato cu sad njime da predjem i farmam za monka, jer mi ovako tupka u mestu. Jedino sto me zeza je sto igram u regiji americas, jer je ortak tamo poceo i danas u 2 po njihovom se server sredjuje, ja necu moci da igram dok se Evropa ne sredi do 7 ujutru sutra, zna li neko kako to da resim...
  • 0
SAMO OŠTRO!

#11 Barumbarum

Barumbarum

Scene Informer

• Administrators
  • 4,113 posts

Posted 26 October 2012 - 06:43 AM

Ne mozes nikako da resis to.Jednostavno su razdvojene regije(samim tim i vreme odrzavanja servera) na vashim char-ovima i to je to.
  • 0

#12 reiser

reiser

KGB Staff Sergeant

• Members
  • 599 posts
  • LocationBeograd

Posted 27 October 2012 - 04:33 AM

Sa DH-om koga ces da opremis "za smesne pare i nabijes DPS" tesko da ces da farmas A3 jer ce da te one shottuje sve.
  • 0

#13 Barumbarum

Barumbarum

Scene Informer

• Administrators
  • 4,113 posts

Posted 27 October 2012 - 07:28 AM

Sa DH-om koga ces da opremis "za smesne pare i nabijes DPS" tesko da ces da farmas A3 jer ce da te one shottuje sve.

Ovo je u pravu,Act 3 je vec serious shit :D
  • 0

#14 powaaa

powaaa

Sex-addict

• Members
  • 1,268 posts
  • LocationCuprija/BG

Posted 27 October 2012 - 08:40 PM

Jeste, ali mogu da ga igram sa opremom koju imam uz malo opreza
  • 0