Jump to content

Photo

I Mekses je svetac!

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Oi!

Oi!

KGB Captain

• Global Moderators
  • 5,577 posts
  • LocationState of Exit

Posted 22 November 2012 - 07:05 AM

Posle Zlatana Ibrahimovića, cela Evropa sada priča o remek-delu Francuza Filipa Meksesa. A pritom je on defanzivac!

Posted Image

Gol koji se postiže jednom ili nijednom u karijeri!

U utakmici Anderlehta i Milana, defanzivac rosonera Filip Mekses je probao da okuša sreću. Primio je loptu na grudi, na ivici šesnaesterca belgijske ekipe napravio je akrobaciju, izveo "makazice" i buum! Pogodio! Milan je tada poveo 2:0 i trasirao put ka trijumfu i plasmanu u nokaut fazu Lige šampiona.

"Kada sam primio loptu na grudi, jedino što sam u tom trenutku mogao da uradim jeste bilo da pokušam. Srećom, uspelo mi je! Davao sam neke lepe golove dok sam bio u Romi, ali nijedan ne može da se poredi sa ovim", izjavio je Mekses posle utakmice (Milan dobio 3:1).

GOL

Vezista Anderlehta Saša Klještan smatra da Mekses nikada više u životu neće postići takav gol.

"Ovo se dešava jednom u životu. On više nikada to neće uspeti da uradi. U fudbalu se i to dešava...", rekao je Klještan.

Zanimljiva je bila izjava generalnog direktora Milana Adrijana Galijanija:

"Ibrahimović je dao takav gol u prijateljskoj utakmici, ali ovo je bila takmičarska i nadam se da će se i ovaj potez Meksesa ćvrtetić podjednako na svim televizijama u svetu, kao onaj Ibrin. Da je Mesi dao ovakav gol, svaka bogovetna televizija na planeti bi ga prikazivala non-stop i večeras bi ga napravili svecem!".

Evo kako je čuveni italijanski komentator Ticijano Krudeli doživeo (i preživeo) golove Milana protiv Anderlehta, pogotovo Meksesov:

http://www.youtube.com/watch?v=qwoVkir7nn4
  • 0
# RF

#2 twisted PlanetaR system

twisted PlanetaR system

Grimoirium Xasthur Daemonolatry

• Banned
  • 3,093 posts
  • LocationPostojbina Xaoca i GREHA!

Posted 22 November 2012 - 08:15 AM

Боже брате како се слатко исмејем кад гледам овог лика а не навијам за Милан! Posted Image
  • 0
No matter how strong, you're going to fail. You are going to get knocked down. You are going to get swallowed by the darkness. Our world is adamant on this simple truth. What separates the strong from the weak, however is their willingness to try again. To get back up. To step out of the darkness. Giving up is for the weak. To never stop, to always keep trying no matter the failures, no matter your mistakes, no matter how hard the world tries to stop you, that is strength!!!!

#3 remaks

remaks

KGB Staff Sergeant

• CS DM Admins
  • 848 posts

Posted 22 November 2012 - 04:58 PM

dobar pogodak! dobar, dobar!
  • 0
Ušao sam u igru koja nema kraja, ja i Steven Seagal imamo ista jaja!

#4 bok1NATOROR

bok1NATOROR

KGB Soldier Level 0

• CS Alfa Admins
  • 2,335 posts
  • LocationYugoslavia

Posted 22 November 2012 - 07:01 PM

Useri me :hahaha:
  • 0

#5 EoMeR

EoMeR

David Eric Grohl

• CS Beta Admins
  • 950 posts
  • LocationKraljevo

Posted 22 November 2012 - 07:11 PM

A da je omasio, odma bi bilo " nisi ti Ibra..."
xD
  • 0
The wasp

#6 sk.

sk.

KGB Soldier

• Members
  • 27 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 22 November 2012 - 09:23 PM

Kakav je Kralj ovaj komentator,prvi put sam ga gledao kad je komentarisao Inzagijevu oprostajnu utakmicu,rasplako me covek :))))
  • 0