Jump to content

Photo

Pronašeno telo minijaturnog vanzemaljca!

• Please log in to reply
100 replies to this topic

#101 Eagle

Eagle

KGB Sergeant

• Members
  • 370 posts
  • LocationBeograd

Posted 01 October 2013 - 04:48 PM

Recimo, daj malo da rezimiramo te price o vanzemaljcima...

1. Da li ste primetili da su svi vanzemaljci istog oblika, glava je 99% svima ista ili u najgoru ruku slicna, zasto ?

2. Da li ste primetili, da pricu o vanzemaljcima forsiraju Amerikanci, oni prave dokumentarce, oni imaju u tajnosti cuvano telo, i tome slicno.

3. Da li ste culi negde nekad, da je neki ugledni naucnik rekao, odnosno potvrdio da su stvarno nasli vanzemaljca ?

-Dakle, utuvite to u svoju glavu, vanzemaljci trenutno NE POSTOJE, to su sve izmisljotine.

-Da li oni postoje izvan nas ? Naravno DA postoje, samo ogranicen covek u ovoliko velikom sistemu moze da kaze da vanzemaljac ne postoji.

-Oni, ako vec budu dosli do nas, posedovace vrhunsku tehnologiju, i oni ce nas kontaktirati, a ne mi njih kao sto je do sada.

-Ako pogledate Suncev sistem, nasu galaksiju, koji je to prostor, neobjasnjiv prostor je do Sunca, a kamoli izvan Suncevog sistema, onda je jasno da postoje vanzemaljci.

Sta su to vanzemaljci ? Vanzemaljci je BILO KAKAV OBLIK ZIVOTA izvan Planete Zemlje, dakle to moze da bude bakterija, virus, biljka... bilo sta.

Uzmimo u obzir da je nasa planeta gde stanujemo vrlo, vrlo mala, s`toga ja po mojoj logici procenjujem da su vanzemaljci minimum 100m visoki, haha :D

• 0