Jump to content

Photo

Pomoc u vezi misa

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 EaGle96

EaGle96

KGB Sergeant

• Members
  • 331 posts

Posted 01 October 2013 - 08:36 PM

Znaci mis je radio perfektno, i ja sam ga izvadio iz kucista i opet ubacio, i od tad ponekad zabode. Zabode tako sto kad ja kliknem klik, on nekad nece da klikne, pomera se perfektno, ali sto se tice klikcanja zabode ponekad, nemam ideju do cega je, ali iritira mnogo. Ne znam sta bi moglo da pomogne, ali mis je skroz obican od 1000din, radi super vec 2 godine, imam windows 7, i gledao sam kabli misa, sve je okej.

• 0

#2 Barumbarum

Barumbarum

Scene Informer

• Administrators
  • 4,113 posts
  • LocationBeogradski olosh!

Posted 01 October 2013 - 09:03 PM

http://www.overclock...les-diy-repair/  Mikroprocesori su u pitanju,tj kontak u njima.Na mishu od 1000din ne vredi gubiti zivce,veruj mi.Ja sam na svom gejmerskom sredio,ali uz dosta zivaca i srpljenja..kontakt nalegne (vidi sliku)

bendspr.jpg

I celo drkanje i rastavljanje je da bi malo izdigao ovaj sredishnji deo jer vremenom od kliktanja ulegne i gubi kontakt i preskache ... Mish nije problem otvoriti ali skinuti plastiku sa mikroprekidacha,aj ni to..izvaditi ovaj kontakt i srediti aj ni to(mada je i to jebada)..ali vratiti sve na mesto..uhhh treba imati strpljenja i mirne ruke bash.. :)

• 0
*primitivizam je kao nauka,znanje se stiche godinama* Posted Image

#3 Puska je zakocena

Puska je zakocena

ADULT.COM

• CS Alfa Admins
  • 832 posts

Posted 01 October 2013 - 11:19 PM

ima da se qpe prekidaci omron 100 djunti komad... mada ako sam radis vredi ali ako nosis kod majstora +400 dinara 

• 0

#4 Barumbarum

Barumbarum

Scene Informer

• Administrators
  • 4,113 posts

Posted 02 October 2013 - 09:18 AM

Da mozes i mikroprekidace da promenish(ovo gore je krajnja solucija),nisu skupi oko 100din,al ono treba ti i lemilica i da umesh da odradish to,majstor ce ti uzeti bar sto puska kaze 400,500din :)

• 0

#5 EaGle96

EaGle96

KGB Sergeant

• Members
  • 331 posts

Posted 02 October 2013 - 07:45 PM

Evo malo sam gledao mis i mislim da sam nasao u cemu je problem, evo slike da lakse razumete.

dsc00238.jpg

E sad ako zapazis malo levi klik, mozes da vidis kako je on malo vise ulevo nego sto bi trebao da bude, i ja kad klikcem osecam kako nailazim na "prepreku" takoreci, tek kad kliknem stvarno jako onda cujem da sam stvarno kliknuo, izgleda da mi se ovo nekako izbacilo iz lezista ili od starosti misa se iskrivilo nalevo, stvarno nemam ideju kako da ga povucem tj vratim nadesno, probao sam svakako, ali jednostavno uvek stoji tako

• 0

#6 Barumbarum

Barumbarum

Scene Informer

• Administrators
  • 4,113 posts

Posted 02 October 2013 - 09:51 PM

Koliko ti zeleo da ga namestish spreman je za kantu,platio si ga 1000din verujem da ti se vishe nego dovoljno isplatio.To je potroshna roba isto kao i onaj gejmerski sam sto je gejmerski komforniji i duze ce da traje..ali na kraju krajeva i oni se bace.. :) Pare u ruke i kupi novi jbga.. 

Sad je jasno da nije mikroprekidach nego je mish zreo za kantu jbga..

• 0

#7 EaGle96

EaGle96

KGB Sergeant

• Members
  • 331 posts

Posted 03 October 2013 - 10:57 AM

da izgleda da je to to, a stvarno sam zadovoljan misem, trajao je preko 2 godine, nijednom se nije pokvario niti bilo sta, preporucujem ga ako neko nema para za nesto bolje :D

• 0