Jump to content

Photo

Pomoc oko instalacije windows 7

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Evil Man

Evil Man

KGB Soldier

• Members
  • 8 posts

Posted 15 December 2014 - 09:36 PM

Hteo sam da pitam(sam pokusavam da napravim) da li windows 7 i 8 sami instaliraju drivere i da li(ako win 7 i 8 sami insatliraju drivere) ako odlucim da su mi recimo ti driver stari kojim redosledom i za sta se sve instaliraju driveri za win 7 i 8. Predpostavljam da driveri trebaju za plocu, grafiku. zvuk, lan, wireless mozda jos nesto? Hocu sam da naucim sam da instaliram sistem a ne da placam za nesto sto mogu sam da naucim. Pozdrav.

• 0

#2 Barumbarum

Barumbarum

Scene Informer

• Administrators
  • 4,113 posts
  • LocationBeogradski olosh!

Posted 15 December 2014 - 11:06 PM

Pazi tu nema saveta nekih, morash da nauchish engleski dobro, sta je koji deo kompa, kako se ponasha cemu sluzi, sta ti tachno treba koji drajveri.

Preko neta ovako dopisivanjem, ti treba pisanja i pisanja, a nekad se desi da se nesto ne instalira kako treba pa moras da trazis drugi drajver ili program i slichno.Nadji nekog ko zna to dobro da radi i nek sedne sa tobom i da ti pokazuje.Ovako prepiskama, teze malo :)

• 0
*primitivizam je kao nauka,znanje se stiche godinama* Posted Image

#3 djux

djux

KGB Corporal

• CS GG Admins
  • 190 posts

Posted 16 December 2014 - 04:31 PM

ali ako ne bude imao problema sa instalacijom, moze veoma lako sam da uradi.
http://forum.krstari...CIJA-SA-SLIKAMA
imas ovde detalje sve, sa slikama. Drajvere ako imas diskove najlakse instaliras, uglavnom nemas neki redosled, a nadje ih win i sam i ponudi ti ih za instalaciju.
Ako nemas nikog da ti pokaze, pokusaj sam, pa i ako ne uspes, ionako si nameravao da platis, a ako uspes, ustedeo si kintu, plus kintu za svaki sl put :D

Edited by djux, 16 December 2014 - 04:32 PM.

• 0

#4 BiGa

BiGa

KGB Soldier

• Members
  • 5 posts

Posted 17 December 2014 - 07:24 PM

Neinstalira moras sam potražiti drajvere ;)
  • 0

#5 Mihailo

Mihailo

KGB Soldier

• Members
  • 2 posts

Posted 14 January 2015 - 10:39 PM

Moras sam instalirati sve drajvere.

• 0